Bitcoin News Today – Nagłówki na 27 lipca

Bitcoin przełamuje wieloletnią przeszkodę i osiąga nowy miesięczny haj w wysokości 10.315 dolarów.
Analitycy oczekują, że Bitcoin złamie ponad $10,500, $11k, $14, a nawet $16k.
Bitcoin przewozi Ethereum i większość altcoinów wzdłuż

Bitcoin News Today – Bitcoin (BTC) i większość monet była na zielono w ciągu ostatnich dwóch dni. Najbardziej dominująca waluta cyfrowa świata cieszy się byczą jazdą, ponieważ właśnie przełamała swoją wieloletnią przeszkodę. Cyfrowa waluta obraca obecnie znacznie powyżej 10 tys. dolarów. Bycze Bitcoin zmierzają teraz do 10.500 dolarów, po tym jak udało im się zamknąć i osiągnąć poziom 10.315 dolarów.

Bitcoin w końcu przełamuje granicę 10 tys. dolarów.

W ciągu ostatnich kilku godzin cena Bitcoin wzrosła o ponad 10 tys. dolarów, aby ustawić nowy miesięczny haj w wysokości 10.315 dolarów. Ten ostry rajd przyszedł po dość nierównym cotygodniowym zamknięciu, które spowodowało zamknięcie Bitcoin w kluczowym wieloletnim trendzie spadkowym na CoinMarketCap. Kilka godzin po zamknięciu, cena Bitcoin zgromadziła więcej byczej trakcji i skoczyła ponad 10.100 dolarów.

Analitycy oczekują teraz, że waluta cyfrowa trafi i złamie ponad 10.500 dolarów. Powyżej tego poziomu, oczekiwania wahają się od 11 tys. dolarów, 14 tys. dolarów, a nawet 16 tys. dolarów. W ciągu ostatnich kilku dni waluta cyfrowa odnotowała znaczne zyski. Od kiedy cena Bitcoina wzrosła z około 9.142 dolarów 21 lipca, wzrosła o 12,76 procent i nie powtórzyła swojego poparcia około 9.450 dolarów.

Istnieje luka w CME w wysokości 9 615 dolarów, która nie została jeszcze wypełniona. Ze względu na znaczenie, jakie inwestorzy przypisują lukom CME, każdy trend spadkowy poniżej wartości 9.800 USD zwiększyłby szanse na ich wypełnienie. Ostatnie dwa ruchy powyżej 10 tys. dolarów miały miejsce przy dużych wzrostach wolumenu. Oznacza to, że inwestorzy powinni zwracać szczególną uwagę na wolumen kupna i sprzedaży w jedno- i czterogodzinnych ramach czasowych, aby określić, czy waluta cyfrowa może nadal gwałtownie wzrastać.

Jeśli waluta cyfrowa rozpoczyna korektę spadkową, natychmiastową kluczową przeszkodą jest strefa 10.100$. Jednakże silna korekta spadkowa może spowodować przesunięcie ceny waluty cyfrowej w kierunku stref 9 800-9 900 USD, gdzie cena może się skonsolidować.

Altcoins Take a Bullish Ride with Bitcoin

Bitcoin nie jest jedyną monetą doświadczającą tych masywnych wybiegów byków. Cena Ethereum (ETH) również wzrosła, ponieważ Bitcoin testował nowy miesięczny haj. W czasie prasy Ethereum przechodzi z rąk do rąk za 323$ po wzroście o około pięć procent w ciągu ostatniego dnia. Ponad 317 dolarów, handlowcy oczekują, że Ethereum osiągnie swój 26 czerwca wysoki poziom 367 dolarów. Od 21 lipca cena Ethereum wzrosła o około 40 procent. Większość z 20 najlepszych altcoinów na rynku również odnotowała pewne marginalne zyski.